I

I В Австралії служіння корінним народам представило ілюстровані Біблійні презентації

Служіння аборигенам та жителями островів Торресова протока (ATSIM) в Австралії нещодавно випустило серію з 30 біблійних уроків PowerPoint легкою англійською мовою, спеціально ілюстрованих для корінної австралійської аудиторії.

Серія уроків PowerPoint, названа «Біблія каже…», була створена як євангелізаційний ресурс для громад, які складаються з корінних жителів.

Серія є кінцевим продуктом кількох років спільної роботи прихильників ATSIM. Біблійні працівники Мансел та Джубілі Догерті з Фінке, Північна територія, розпочали проєкт та початкову серію. Фелберг та його дружина Ейлін допомогли перекласти оригінальні уроки простою англійською мовою, а ілюстрували зміст Грем та Дайанна Вейр, які мають великий досвід створення ілюстрованих презентацій PowerPoints для серії «Пошук визначеності» Марка Фінлі.

Щоб надати ілюстраціям реалістичність, використали фотографії корінних народів, які були створенні кілька років тому для ATSIM австралійським художником, адвентистом сьомого дня Філом Маккеєм.

Фелберг підкреслює, що, попри те, що ресурс був спеціально розроблений з урахуванням інтересів корінного населення Австралії, він може бути однаково корисний для всіх, хто хоче проводити заняття з вивчення Біблії для людей, які розмовляють англійською як другою мовою.

ТБН-Україна