I

I В Ізраїлі знайшли місце Скінії

Ізраїльські археологи знайшли докази на Святій Землі і факти в Біблії, які вказують на точне місце, де колись стояла єврейська Скинія, яка була місцем перебування Бога на Землі.

Згідно з біблійною книгою Вихід, Скинія була похідним храмом євреїв під час мандрів пустелею. Вона ставилася обов’язково у напрямі зі сходу на захід і мала розміри 30 ліктів на 10 ліктів. Скинія складалась з двох наметів: зовнішнього та внутрішнього намету, що служив місцем присутності Господа.

Виявилися археологічні свідчення, які вказують на можливе місце, де, згідно з Біблією, Скинія стояла майже 400 років.

За словами Тома Мейєра, професора біблійних досліджень у Біблійному коледжі та аспірантурі Шаста в Каліфорнії, США, археологи знайшли свідчення існування Скинії в стародавньому місті Шіло, на території сучасного Західного берега.

«Ця територія, відома як «Плато Скинії», досить велика, щоб розмістити внутрішній двір Скинії 150 на 75 футів. Багато археологічних знахідок і здогадок ідеально поєднуються, як шматочки головоломки, даючи нам впевненість, що ми можемо точно визначити місце, де саме була Скінія приблизно 3400 років тому, на етапі формування ізраїльської нації», — сказав пан Мейєр.

Туристи сьогодні можуть відвідати руїни стародавнього міста Шіло та місце, де стояла Скинія.

Розташоване на захищеній вершині пагорба, місто Шіло знаходиться приблизно в 20 милях на північ від Єрусалима.

ТБН-Україна