Місіонери з України, що несуть служіння в Камбоджі, провели Різдвяну програму в одній з місцевих приватних шкіл, в якій їм це дозволили. Вони шукали мультфільм про Різдво саме на кхмерській мові… і знайшли один-єдиний, це була Суперкнига.
Олег з дружиною Наталією ведуть свій особистий інстаграм “Камбоджа для Христа”, де діляться фотографіями зі своєї місії, цікавими історіями та інформацією про цю культуру.
![I](http://tbn-ua.org/wp-content/uploads/2018/12/56B112BB-6F82-4853-8CF5-FE7F40783CC0.jpeg)