I

I В міносвіти обговорили проблему булінгу у школах

У Києві 18 вересня 2019 року відбулося чергове засідання щодо духовно-морального виховання у системі освіти при Міністерстві освіти та науки України.

У роботі засідання взяли участь члени Всеукраїнського Собору, що входять в Громадську раду та які активно опікуються питаннями освітнього процесу в державі.

Під час робочої зустрічі обговорювалися питання протидії булінгу у закладах освіти та забезпечення духовно-морального виховання у системі закладів позашкільної освіти. Зокрема, піднімалися питання саме виховання дітей на християнських цінностях. Оскільки, на думку членів Громадської ради, булінг та інші проблеми серед дітей і підлітків виникають через недостатність належного духовно-морального виховання в навчальних закладах.

Також з 16 до 20 вересня 2019 року в Україні проходить тиждень протидії булінгу в школі. У цей період у всіх куточках держави проходять заходи для інформування школярів, батьків, вчителів та інших учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) і вироблення в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу.

ТБН-Україна