I

I В Рівному пройшов місіонерський тренінг

Місіонерський тренінг “Христос є відповідь” зібрав служителів з різних куточків України, а також з Ефіопії та Кенії. Близько 30 учасників 6-9 липня приїхали в Рівне на 4 дні навчання та практики.
Програма була насиченою та різноманітною: знайомство, обмін досвідом, спілкування, навчання та євангелізація з молитвою за зцілення.
Були семінари на аткуальні теми: про бачення і пріоритети, як розвивати домашні групи, про батьківство в церкві і про те, що служіння в церкві повинне базуватися на любові.
Гості з Ефіопії та Кеніі ділились своїм досвідом роботи на місіонерських полях, також про переслідування та виклики.
Макбіб Мулату, лідер служіння “Голос спасіння” в Ефіопії, розповів про те, які методи для євангелізації мусульман вони використовують. Інна Підгайна, місіонерка з Кенії, розповідала про свою працю та служіння з молоддю.
На захід був запрошений також і лікар Олександр Сілковський, який давав слушні поради відносно свого здоров’я, а також провів майстер-клас як надати першу медичну допомогу постраждалим.
Благословити місіонерів завітав єпископ Володимир Ільчук.
Директор місії «Христос є відповідь» Тарас Сень приділив увагу темі про зцілення, тому що два останні дні конференції була практика – служіння зцілення.
Місіонери відзначали, що подібні тренінги для навчання дуже важливі, тому що можна навчитися важливим реча , перезавантажитися, оновитися силами та відпочити.
Кожному місіонеру подарували гру «Питання для спілкування», яку розробили працівники Місії. Ця гра допоможе покращити спілкування на домашніх групах та інших служіннях.
ТБН-Україна