Місіонери Донецько-Луганської церкви ХВЄ «Христос є відповідь» допомагають жителям України перевірити зір і отримати в подарунок відповідні окуляри. В першу чергу це робиться для того, щоб за допомогою добрих справ люди могли дізнатися про Христа.
У серпні на Сумщині стартувала чергова очна клініка для людей, які мають проблеми із зором. 60 жителів селища Ямпіль безкоштовно проконсультувалися у офтальмолога і отримали окуляри в подарунок.
ТБН-Україна
![I](http://tbn-ua.org/wp-content/uploads/2018/10/1540309591643_image_6483441-1.jpg)