I

I В Україні можуть відмінити богослужіння

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко анонсував заборону масових заходів в Україні через коронавірус. Перші обмежувальні заходи збираються оголосити в Чернівецькій області.

На брифінгу глава обласної адміністрації Сергій Осачук заявив, що в регіоні на карантин мають намір закрити всі дошкільні заклади, школи і вузи, який повинні ввести дистанційні моделі навчання.
В інших європейських країнах також зростає число випадків зараження новим типом коронавіруса. Влада активізує заходи по боротьбі з поширенням захворювання – закривають або переносять масові заходи, школи йдуть на карантин та інше.
Слід зауважити, що у Південній Кореї церкви масово закривають через поширення вірусу. Богослужіння в 1734 католицьких церквах скасовані до 7 березня. Багато інших конфесій також скасували свої недільні служби, зокрема, протестантські церкви та буддійські храми. Скасували багато інших громадських заходів, концертів і т.д.
Враховуючи зазначене, в Україні також можуть відмінити богослужіння. Тому пасторам, церквам варто бути готовими до проведення онлайн-служінь.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.