I

I Вчительку звільнили за згадку про Бога

Викладачку британської академії у місті Бристоль Світлану Пауелл звільнили за християнську позицію. Пауелл у розмові зі своєю студенткою (яка позицією себе як лесбійка) згадала про «Божу любов і прощення». Про це повідомляє британський портал Premier Praise.

Відповідаючи на питання дівчини про своє ставлення до гомосексуалізму, викладачка відповіла, що це «суперечить її християнським переконанням, але Бог все одно любить всіх».

Після цього випадку студенти написали заяву в шкільну комісію з питань боротьби з тероризмом, скаржачись на вчительку, яка, на їхню думку, “промиває учням мізки та проповідує під час занять».
Незабаром керівництво академії повідомило Світлані (загальний викладацький стаж якої складає 17 років), що за “грубий вчинок” вона буде звільнена з навчального закладу “без права оскарження рішення”.

За підтримки християнських правозахисників, Пауелл подала в суд на організацію, яка є власником академії. Інтереси жінки захищатиме адвокат, який назвав інцидент «переслідуванням християн в країні».
Слухання у справі Світлани Пауелл тривають.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.