I

I Відбулась Християнська Медіа Конференція 2021

З 15 по 17 квітня конференц-зали столичного готелю «Україна» приймали учасників Християнської Медіа Конференції 2021. Захід, який українська Асоціація «Новомедіа» вже традиційно організовує у партнерстві з американською MEDIAlliance International, цього року проходив у двох форматах: наживо та у закритій онлайн трансляції. Про це повідомляє прес-цетриорганізації.

Виступи топових медіаворкерів, профільні майстер-класи та тематичні дискусії були покликані надати медійній комунікації українських християн справжнє «нове дихання». А професійні рекомендації та практичні поради фахівців дати понад 120-ти учасникам конференції чудову можливість суттєво підвищити свій рівень медійної компетентності.

Тематика її доповідей була представлена широко і об’ємно, проте питань у християнських журналістів накопичилося більше, ніж спікери мали часу на відповіді. Тож остання сесія заходу була інтерактивною, надавши також усім бажаючим змогу презентувати і власні позитивні кейси та обмінятися корисними контактами для співпраці з колегами.

Не залишилась осторонь і онлайн-аудиторія. Резюмуючи репутацію заходу як якісного освітнього інтенсиву з максимальною кількістю практичних знань, учасники з іншого боку екрану шкодували лише про одне: неможливість бути присутнім наживо через карантинні обмеження і відсутність громадського транспорту.

ТБН-Україна