I

I Відбулася VI конференція Всеукраїнської місії «Христос є відповідь»

В Закарпатті з 13 по 17 жовтня  в смт. Міжгір’я відбулася четверта щорічна конференція Всеукраїнської місії «Христос є відповідь». Мальовниче селище привітно зустріло місіонерів, волонтерів та їхні сім’ї, що з’їхалися з різних областей України. На гостей чекала насичена програма: семінари, особисте спілкування один з одним, відпочинок на прогулянках і екскурсіях.

За час існування місії було надруковано понад п’ять мільйонів примірників газети «Христос є відповідь», понад мільйон християнських календарів. Для поширення християнської літератури в різних містах України ставляться вуличні намети. Крім цього, в Рівному та на Луганщині було розміщено більше 100 християнських бордів. Також місіонери налагодили співпрацю з різними світськими ЗМІ. Робота зі ЗМІ не обмежується друкованими виданнями – місія взаємодіє і з телебаченням: на 10 телеканалах в ефір вийшло близько чотирьох тисяч християнських передач.

Служителі місії «Христос є відповідь» провели сотні дитячих євангелізацій в різних областях України, для школярів надруковані християнські щоденники. У навчальних закладах (школах, коледжах, університетах) проведені лекції для декількох тисяч учнів на духовно-моральні теми.

Серед благодійних ініціатив місії – роздача продуктових наборів нужденним, благодійні обіди, організація туристичних поїздок в Карпати. До слова, вже відбулося понад 20 екскурсій зеленою перлиною України, участь в яких взяли більше тисячі чоловік.

ТБН-Україна