I

I Відкрита віртуальна церква для геймерів

Для геймерів була створена віртуальна церква, пастор якої говорить, що через віртуальний світ він досягає людей для Христа.

Видання The Washington Post 27 липня опублікувало інтерв’ю з Меттом Соузою, 27-річним пастором з Річмонда, штат Вірджинія, який отримав ліцензію через деномінацію Асамблеї Бога на відкриття віртуальної церкви і використовує відеоігри і онлайн-платформу під назвою Twitch для того, щоб говорити про Христа. Його церква називається GodSquad («Божий загін»). Він заснував її в 2016 році, щоб досягти людей, які схильні вважати себе атеїстами і не люблять релігію.

Глядачі можуть спостерігати за тим, як Соуза грає в ігри, в той час як він відповідає на питання про Бога і християнську віру. Він також говорить про моральні та етичні принципи в ігровому світі, закликаючи геймерів не лаятися між собою. Він також не радить їм грати в Grand Theft Auto через насильство і сексуальний зміст, які присутні в грі.

У нього виникла ідея створити церкву для геймерів, коли він зрозумів скількох людей він може досягти в мережі. І станом на минулий місяць, церква GodSquad налічує 1800 членів, а його онлайн-платформа має близько 4000 переглядів в місяць.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.