I

I Відома програма Дня Подяки на Хрещатику

У неділю 15 вересня на Хрещатику з 12:00 розпочнеться святкування Дня Подяки. Як і в минулі роки свято буде складатись з двох частин: денного та вечірнього блоку.

Денна програма Дня подяки під назвою PodyakaFest включатиме різноманітні творчі, мистецькі та спортивні активності. Крім цього, на сцені відбуватиметься концерт, а на завершення денного блоку буде проведений масштабний флешмоб, участь в якому візьмуть 300 волонтерів.

Порадують своїми талантами гурт “Via Gloria”, сім’я Кирилкових, Крістіна Сайкова, ансамбль капеланів “Зерно любові”, гурт “Глоріус”, співачки Оксамита, Юлія Рабюк, Людмила Петрусенко, гурт “New lifе Gospel band” та інші.

Крім цих активностей на Хрещатику будуть встановлені ще 4 великі тематичні намети з назвами: “Дякую за Україну” (капеланське служіння), “Дякую за здоров’я” (медичне служіння), “Дякую за сім`ю” (сімейне служіння, кафе та лаунж-зона), “Дякую за свободу” (служіння в центрах реабілітації та тюрмах).

Організатори тематичних локацій телеканалу “Надія” та клубу LIFE підготували для своїх учасників багато розваг та призів.

Вечірня програма розпочнеться о 18:00.

ТБН-Україна