I

I Відомий християнський театр в США готує виставу про царя Давида

Театр Sight & Sound оголосив, коли надійдуть у продаж квитки на його нову оригінальну сценічну виставу «Давид».

Квитки на довгоочікувану презентацію, яка відбудеться в театрі в Ланкастері (Пенсільванія) у 2022 році, надійдуть у продаж 20 квітня. Вистава розкаже історію про біблійного героя, який пройшов шлях від пастуха до царя після перемоги над гігантом на ім’я Голіаф.

Спектакль «Давид» буде представлений на 300-футовій панорамній сцені Ланкастера разом зі спецефектами і оригінальною музикою, натхненною книгою Псалмів.

У цій виставі Давид буде зображений як «великий поет, безстрашний воїн, помазаний цар, від спокійних вод до затінених долин. Сходження Давида на престол наповнене високими гігантами, дикими тваринами і филистимськими воїнами. Після того, як безпрецедентні перемоги призводять до нищівних поразок, цього пристрасного воїна чекає найбільша битва з усіх: битва всередині себе. Пройдіть разом із молодим пастухом його подорож, щоб стати людиною по серцю Божому», – йдеться в описі.

Sight & Sound відомий тим, що використовує живих тварин у своїх шоу, тож фанати можуть очікувати цього і від цієї вистави.

Протягом понад чотирьох десятиліть компанія Sight & Sound забезпечувала біблійними розвагами більш ніж 22 мільйонів глядачів в театрах Ланкастера і Бренсона, штат Міссурі. За останні 10 років компанія почала знімати живі виступи і випускати DVD.

ТБН-Україна