I

I Віталій Кривицький пояснив слова Папи про гомусексуальні союзи

У ЗМІ активно поширюється інформація про те, що Папа Римський підтримує одностатеві цивільні союзи

У звязку з цим, на сайті kmc.media оприлюднено офіційну заяву Єпископа Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні, Голови Комісії у справах засобів масової інформації Віталія Кривицького.

На Римському кінофестивалі було представлено документальний фільм “Франциск”. У ньому містяться слова Папи Франциска, що виражають його особисту думку про «підтримку одностатевих цивільних союзів».

У зв’язку з цим нагадуємо, що вчення Католицької Церкви щодо гомосексуальних стосунків та їхнього юридичного визнання залишається незмінним. Про це свідчить ряд документів.

Конгрегація віровчення Католицької Церкви ясно висловлюється у документі «Щодо проєктів можливості юридичного визнання союзів серед гомосексуальних людей» (2003 рік): «Церква вчить, що повага до гомосексуальних людей жодним чином не може призвести до схвалення гомосексуальної поведінки або до юридичного визнання одностатевих союзів. Загальне благо вимагає, щоб закони визнавали, сприяли та захищали шлюбний союз як основу сім’ї, первинну клітину суспільства».

ТБН-Україна