I

I Вийшла у світ книга «Віра Дональда Трампа»

Що саме президент США Дональд Трамп думає про Бога, Ісуса Христа і Біблію? Це питання хвилює багатьох. Тому Девід Броді з CBN написав книгу під назвою «Віра Дональда Трампа. Духовна біографія».

«Книга називається «Віра Дональда Трампа», а не «Святість Дональда Трампа». Мета цієї книги – не виправдати Дональда Трампа за помилкові рішення. Ми розглядаємо події його життя 70-80-х років: шлюби, зради… Але крім цього, ми дізнаємося й про його духовний пошук. Він виріс в традиційній  пресвітеріанській церкві, а зараз в основному президент спілкується з представниками церков повного Євангелія, п’ятдесятниками, для яких Ісус – на першому місці у житті», – пояснює автор.

Дональд Трамп одного разу сказав: «Коли я вперше зустрівся та поспілкувався з цими людьми, євангельськими пасторами, п’ятдесятниками, вони дуже сильно вплинули на мене». Він побачив, як вони живуть і подумав: «А вони не такі, якими я їх собі уявляв». І йому це сподобалось. Він любить людей пристрасних, захоплених.
Нещодавно Девід Броді зустрівся з президентом Трампом і подарував йому примірник своєї книги. Девід сказав, що трохи пізніше він розповість, що президент думає про його твір «Віра Дональда Трампа».

ТБН за матеріалами МХН

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.