I

I Вийшов фільм про те, як сатанист прийшов до віри в Бога

Документальний фільм про колишнього сатаниста, який став автором християнських книг, вийшов на інтернет-відео сервісах Amazon Prime і Prime Video.

Американське благодійне медіа служіння LifeStreams Media представило фільм «Зачарований темрявою» про життя Роджера Морно в лютому 2020 року. Нещодавно документальна драма, яка розкриває реальність сатани й животворчу любов Бога, стала доступною до перегляду на Amazon Prime і Prime Video.

За словами режисера і продюсера фільму Кріса Ленга, історія французького канадця Роджера Морно стала прикладом невидимої битви добра і зла за розум людства.

Фільм розповідає про життя Морно, який у молодому віці прийшов до переконання, що Бог — тиран, відійшов від віри й приєднався до таємного товариства Люціферіан, де поклонялися сатані. Після Другої світової війни Роджер познайомився з подружньою парою. Вони не тільки разом вивчали Писання, але і врятували Морно життя. Це змінило його життя і призвело до того, що в 1998 році Морно заснував всесвітнє молитовне служіння.