I

I Виключно християнський контент: незабаром запустять нову платформу

У 2022 році планують запустити нову християнську платформу соціальних мереж FaithMeet. Вона дозволить користувачам у всьому світі обмінюватися християнським контентом за допомогою кількох кліків.

Засновник платформи FaithMeet Годвін Роуз Семюель сказав, що хоча такі платформи, як Instagram, Facebook, Twitter, розміщують певний християнський контент, але цього часто недостатньо.

Він задумав і створив FaithMeet у 2021 році як спосіб надати християнам доступ до віртуального простору лише для християнського контенту без будь-яких «світських відволікань».

Семюель говорить, що християнам доводиться витрачати чимало часу на «відсіювання» нехристиянського та світського контенту для пошуку чогось прийнятного. Він зауважує, що навіть християнський контент часто не зовсім орієнтований на Бога, а більше на якісь філософські розмірковування. Він підкреслив, що кожен раз, коли робив запит на християнський контент у соціальних мережах, то знаходив не зовсім якісний. Він створив додаток, який міститиме переважно все те, що і в інших додатках, але інформація буде наповнена вірою і допоможе християнам більше зосередитися на Богові.

Семюель зауважив, що хоча і розробив християнську платформу, але сподівається на те, що ним будуть користуватися і «невіруючі» і ті, хто у пошуку.

ТБН-Україна