I

I YouTube почав чистку правового та релігіного контенту

Відбулася зміна регламенту YouTube 5 червня 2019 року, яка – за словами його авторів – захистить платформу від мови ненависті та дискримінації.

Для розробки нових вказівок YouTube налагодив співпрацю з “експертами, що займаються проблемою мережевого насильства, екстремізму, захисту прав громадян та свободи слова”.

У публікації на своєму офіційному блозі YouTube допускає навмисне втручання у процес просування, показ чи популярність контенту. Однак керівництво YouTube не зупиняються на ідеї “боротьби за чистоту”.

“Сьогодні ми робимо наступний крок у боротьбі з мовою ненависті, забороняючи показ відеороликів, які передбачають, що одна група є вищою за іншу, щоб виправдати дискримінацію, сегрегацію чи виключення на основі віку, соціокультурної статі (пер. читай – гендеру), раси, кастового поділу, релігії, сексуальної орієнтації», – йдеться у заяві.

“Фільм “Молодий хрестовий похід проти гомосексуальної пропаганди” зник з телеканалу PCh24TV. Цікаво, де адміністратори знайшли зміст, що дискримінує інших людей? Важко підозрювати YouTube в об’єктивності в цьому питанні, оскільки компанія презентувала свій логотип з кольорами веселки з нагоди місяця гордості”, – пише журналіст Пьотр Реліх.

ТБН-Україна