I

I З 24 лютого адаптивний карантин: дозвіл церквам

Україна з наступного тижня повертається до моделі адаптивного карантину, тому українці можуть відвідувати заклади культури та користуватись культурно-креативними послугами, але не забувати про певні обмеження.

«Що це означає для сфери культури, креативних індустрій та релігійних установ? За дії «жовтої», пом’якшеної, зони дозволено проведення масових (культурних, розважальних, релігійних, рекламних та інших) заходів (у тому числі із розміщення учасників стоячи) за участю: до 1 особи на 4 кв. м площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі); наповненістю залів до 50% місць у кожному залі», — зазначив глава МКІП.

«Але пам’ятаємо, що залежно від епідемічної ситуації в областях можуть встановлюватись різні карантинні обмеження. Нагадую, що є чотири рівні епідемічної небезпеки, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення. Тому обов’язково дотримуйтесь карантинних вимог», — підкреслив він.

Звертаємо увагу, що карантинні обмження для проведення релігійних заходів діють для церков у всіх областях однаково не залежно від рівнів епідемічної ситуації.