I

I За даними дослідження, три чверті молодих британців є невіруючими

За даними дослідження, три чверті молодих британців невіруючі, а в країнах Європи цифри ще вище – вони доходять до 75-90 %, повідомляє СhristianТoday.

Лише 21 % молодих людей (16-29 років) Британії вважають себе християнами, ще сім відсотків вказують свою приналежність до англіканської віри, а три чверті вважають себе невіруючими, причому загрозлива тенденція до різкого зростання безвір’я серед молоді стосується всієї Європи.

Ці дані опубліковані в новому соціологічному звіті під назвою «Молоде доросле населення Європи й релігія», опублікованому Стівеном Буллівантом (Stephen Bullivant), відомим професором теології та соціології релігії при університеті Святої Марії, директором Центру релігії й суспільства імені Бенедикта XVI. У звіті, зокрема, зазначається, що частка молодих невіруючих в Чеській республіці становить 91 %, в Естонії 80 %, у Швеції 75 %, у Великобританії 70 % і у Франції 64 %.

Ці країни різко відрізняються в цьому сенсі від Ізраїлю, де невіруючих лише 1 %, Польщі (17 %) і Литви (25 %). Для дослідження були використані дані Європейського соціального опитування (European Social Survey) за 2014-16 роки. У звіті вказується, що 70 % молоді в Чехії й 60 % в Британії, Іспанії, Голландії та Бельгії – «ніколи» не відвідують богослужіння в храмах.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.