I

I Законодавці штату Кентуккі вводять День студентської молитви

Уряд штату Кентуккі (США) вводить День студентської молитви для всіх віросповідань без винятку, повідомляє religionnews.

Законодавча рада штату прийняла в першому читанні законопроект про щорічні «Дні молитви Кентуккійських студентів» у вищих навчальних закладах штату – він призначається на останню середу вересня, за умови, що губернатор штату видає спеціальне оголошення напередодні цього дня.

Регіна Хафф (Regina Huff), член парламенту від республіканської партії й міста Вільямсбурзі та одна з п’яти республіканців, які підписали законопроект, особливо відзначила недискримінаційний характер нового закону. За її словами, студенти зможуть молитися перед звичайними навчальними годинами.

Віруючі студенти в США дотримуються давньої традиції збору на молитву біля університетського або шкільного флагштока в вільний від занять час. При цьому верховний суд США не має нічого проти цієї народної традиції студентських молитов, за умови, що вони не носять примусового й загального порядку та не організовуються керівництвом школи або університету.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.