I

I В 50 містах України пройдуть сімейні фестивалі

В готелі «Україна» 27 січня у Києві пройшов оргкомітет вуличних сімейних фестивалів. Про це ТБН-Україна повідомляють організатори.

Делегати з різних областей України зібралися, щоб запланувати фестивалі на 2018 рік, обмінятися досвідом, визначити ресурси та погодити стратегію. Подія відбулася у рамках щорічного січневого форуму «Всі разом!».

Розпочався захід з огляду результатів національної кампанії «Не вирізайте сім’ю в Україні!», яка триває протягом року. Юрист Елеонора Дібрівна розповіла про основні напрямки: робота зі ЗМІ, з органами влади, а також з церквами й університетами.

Серед вагомих досягнень минулого року – 16 місцевих рад різного рівня проголосували за Резолюції на захист сім’ї в Україні.

Руслан Кухарчук, голова руху «Всі разом!», наголосив, що останні три роки сімейні марші й фестивалі перетворилися на масштабний соціальний тренд: минулого року було охоплено 37 міст. «Такі вуличні дійства формують здорову суспільну традицію, а також чинять м’який тиск на органи влади», – зазначив спікер і озвучив мету на 2018 рік – 50 міст.

Далі відбулась дискусія з організаторами фестивалів у різних регіонах. Говорили про те, як підготувати цікавий захід, підібрати хорошу команду, знайти ресурси та організувати програму.

Промовці наголошували: «Організовувати вуличний сімейний фестиваль слід так, щоб це виглядало не як церковне дійство, а як велике міське свято».

Дмитро Матюхін, голова громадської організації «Міський центр допомоги», розповів про алгоритм ефективної організації вуличного заходу на прикладі фестивалю в Запоріжжі: «Основне – це зробити актуальні й корисні локації для дітей і родин».

Досвідчений експерт із Запоріжжя рекомендував активніше налагоджувати партнерство з медичними установами, службою з надзвичайних ситуацій, поліцією, українськими та міжнародними організаціями. Всі вони в змозі організувати цікаві, корисні й видовищні локації.

Нині триває створення організаційних комітетів фестивалю «Всі разом – за сім’ю» у всіх областях України.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.