I

I На всеукраїнському форумі «Україна за родину» з’явилася національна сімейне стратегія

Учасники III Всеукраїнського Форуму «Україна за сім’ю» розробили Національну сімейну стратегію. Форум проводився 8 вересня 2017 року в Києві. Організаторами виступили Міжфракційне депутатське об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України», Альянс «Україна за сім’ю», Всеукраїнський благодійний фонд «Сім’я» і громадський рух «Всі разом».

Форум «Україна за сім’ю» зібрав представників центральних і місцевих органів влади, бізнесменів, вчених і громадських діячів усіх областей та регіонів України. Результатом зустрічі стала розробка Національної сімейної стратегії, а також план по її реалізації на наступний рік.
Народний депутат, голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян став почесним гостем форуму. За його словами, тема сім’ї вимагає інституційного оформлення, але на сьогоднішньому етапі розвитку України багато що залежить від самих людей.

«Влада готова прислухатися до потреб і потреб народу, тому потрібно їх озвучувати. Важко впливати на ситуацію, коли суспільство мовчить. Зараз важливо не тільки реагувати на загрози, але і формувати позитивні речі: проводити комплексні заходи духовно-морального спрямування, створювати клуби сімейного типу, вносити свої пропозиції для розробки відповідних законів і т.д. », — зазначив Павло Унгурян.

Він закликав усіх присутніх мобілізувати зусилля для захисту і розвитку сімейних цінностей в державі, оскільки зараз існує багато загроз для інституту сім’ї.

Протягом дня учасники форуму ділилися практичним напрацюваннями і формували порядок денний для кожної області України. Робота проходила в кількох тематичних напрямках: органи влади, освіту і громадський сектор, корпоративна культура, релігійне середовище, медіа простір і т.д .:

«Таким чином ми синхронізуємо роботу в Україні щодо захисту сімейних цінностей», — зазначив модератор форуму, глава благодійного фонду «Сім’я» Адріан Буковинський.
«Сьогодні ми знаходимося в тих обставинах, коли повинні захищати і формувати сім’ю, залучати до цього руху всіх небайдужих -тих, хто розуміє як виконувати порядок денний і справді може взяти на себе відповідальність бути співавторами майбутнього наших дітей, наших сімей і нашої країни», — підсумував Адріан Буковинський.

Джерело: Прес-служба П. Унгуряна