I

I Нью-йоркський таксист набуває душі для Xриста прямо за кермом

Кеннет Дрейтон — водій сервісу «Убер» в Нью-йорку. Ця робота на неповний робочий день дозволяє йому щодня виконувати своє основне покликання.
«Будь-який віруючий, який повний Духа Святого, своїм головним пріоритетом повинен вважати виконання місії Божої і призначення Божого на щоденній основі», — говорить Кеннет.
За словами Кеннета, він завжди був залучений в служіння і навіть не замислювався про те, щоб підробляти таким чином.

«Але одного разу мій старший син сказав:« Тату, чому б тобі не спробувати «Убер»? Це досить пристойний дохід. Можна непогано заробляти ». Я відповів: «Ну, навіть не знаю …» Потім я дізнався більше про цей сервіс, з’ясував, що водій в Нью-Йорку повинен мати ліцензію TLC — Комісії з таксі і лімузинів. Виявилося, що це досить дорогий процес. Але одного разу я сидів в ресторанчику в Брукліні і почув якийсь голос. Цей голос промовив мені: «Іди і отримай ліцензію TLC». Він пролунав так ясно і голосно, що я навіть озирнувся, щоб зрозуміти, чи чують його інші люди в ресторані. Але було очевидно, що почув цей голос я всередині себе. І я подумав: «Добре. Наскільки я розумію, це голос Господа. Він говорить зі мною ». Тому я послухався.
Кеннет вже рік за кермом і впевнений, що сюди його привів Бог.

«Багато з тих, хто сідав до мене в машину, були чимось засмучені або стурбовані. Так чи інакше я відчуваю, що багатьох з цих людей саме Бог до мене посилає », — говорить Кеннет.
За словами Дрейтона, з тієї хвилини, коли пасажир сідає на заднє сидіння, і до того моменту, коли він виходить з машини, в ній присутній Святий Дух і направляє розмову.
«Потрібно бути чуйним, вміти до Нього прислухатися. А головне — мати мудрість. У Біблії ж ясно сказано: «Мудрий життя набуває» », — говорить він.

Кеннет переслідує єдину мету — бути слухняним Богу. Іноді це означає розмовляти з пасажирами. А іноді — навпаки, мовчати. У будь-якому випадку, він вірить, що істинний Набувач душ діє завжди.
«Бог багатьох посилає працювати на виноградники. Хтось поливає, хтось засіває — все роблять те, що Бог вважає за потрібне, і до чого Він їх закликає. А Дух Святий вирішує, як буде проростати те чи інше насіння », — пояснює Кеннет.

Таксист не сподівається завжди бути водієм «Уберу», але поки Бог не закликає його ні до чого іншого: «Я вважаю, що основна увага потрібно приділяти не« Уберу », а тому, що є воля Божа».

Джерело: Міжнародні християнські новини