I

I Рок-група черниць привітала Папу Франциска

Рок-група черниць з перуанського монастиря Siervas (Слуги) виступила під час візиту Папи Франциска до Перу. Саме вони заспівали вітальню пісню для понтифіка. Це вже не перший їхній виступ перед Папою  –  в лютому 2016 року вони співали перед ним у Мексиці.

Учасниць гурту –  11 жінок. Серед них –  три чилійські черниці (вокал та барабани), інші  – з Венесуели, Аргентини, Еквадору, Філіппін, Китаю та Японії.

Гурт вже записав два альбоми та випустив декілька відеокліпів. Незвичайна група давно набула популярності в іспаномовних країнах, а їхні концерти подивилися майже мільйон людей. Кошти від продажу квитків чи пожертви за виступи вони віддають благодійним фондам.

Черниці належать до ордену «Служниці Плану Бога» (Siervas del Plan de Dios). Цей орден був заснований 15 серпня 1998 року. Групу створили чотири роки тому. До цього для жінок це було лише хобі: вони збирались інколи, щоб пограти на музичних інструментах та написати пісні.

Глядачі, які приходять на концерти черниць, дивуються, що в монастирі могли сформуватися такі музичні таланти.

І хоча графік концертів учасниць завантажений, вони як і раніше мешкають у монастирі. Репетиції відбуваються двічі на тиждень.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.