Як

Як захоплення перетворити на прибутковий бізнес

Вона не просто пече торти – вона творить кондитерські шедеври! Коли дивишся на красу, якою вона радує своїх клієнтів, не розумієш, як взагалі можливо створити таке! Як захоплення переросло в успішний бізнес, розповість кондитер і бізнес-леді Людмила Середюк.

У народі кажуть, перший млинець – комом. У вас відразу вийшло зробити торт або довелося довго вчитися?

Я ж не професійний кондитер. Просто я люблю дуже поїсти смачно. Навіть не пам’ятаю, коли що-небудь спекла вперше. Мені здається, я ще в дитинстві починала готувати кондитерські вироби.

Тобто спочатку для вас це було просто хобі?

Так, я любила готувати смачні тортики, експериментувала з начинками для них. Коли я починала, ще не було інтернету, і я готувала за рецептами і розповідями знайомих, мама у мене теж любить готувати …

Ви розповідали, що навчалися у французькій кондитерській школі. Чому ви вирішили вчитися у майстрів, адже в інтернеті є багато інформації?

Дійсно, для того, щоб смачно готувати вдома, достатньо інформації з інтернету, але я порахувала, що мені потрібно вчитися улюбленій справі, що мені потрібно рости, удосконалюватися. У мене було дуже багато питань, на які я не знаходила відповіді, адже я хочу, щоб мої торти були смачними, і щоб люди отримували задоволення за те, що вони платять гроші. Тому я і пішла вчитися у французьку школу. Коли читаєш в інтернеті рецепт, ти не знаєш, якою має бути консистенція, яким повинен вийде смак, що з чим поєднувати … Я, може бути, і знайшла б на якомусь форумі відповідь, але потрібно було витратити багато часу.

Як ви думаєте, кожне чи хобі може стати основою майбутнього бізнесу або професії?

Дивлячись як до цього хобі ставитися. Якщо з душею, з любов’ю, якщо хочеш дарувати радість своїми вміннями, то ти обов’язково зробиш з нього професію.

Людмила, поділіться секретом, як з улюбленої справи зробити успішне і прибуткове?

Потрібно любити свою справу, робити його якісно, ​​з душею, і тоді будуть виходити шедеври.

Хто або що надихає вас?

Я вважаю, що той талант, який в мені є – це не мої заслуги. Цей талант дав мені Бог, тому я вдячна Йому за це. Я хочу служити Богу цим талантом, щоб це було для слави Його, щоб це приносило радість людям і мені.

Кожен професіонал мріє розвиватися в своїй справі. А про що мрієте ви?

Найближчим часом, якщо Бог дозволить, то я хочу відкрити кондитерську.

Джерело: Klub.life